OPINIE


Życzę Wam dalszego zapału do pracy na rzecz społeczeństwa, teraz jednak należy chyba poczekać kilka miesięcy lub nawet rok, obserwując działalność nowych Władz, aby móc dokonać oceny.


Zrobiliście dobrą robotę - w końcu zmiana na stanowiskach w naszej Gminie - dziękuję.


Brawo, gratuluję Stowarzyszeniu dobrych wyników swojej pracy.
Należy bezwzględnie tępić te post-bolszewickie sitwy, które opanowały naszą Ojczyznę jak tasiemiec organizm swojej ofiary.
Pozdrawiam Wszystkich Członków Stowarzyszenia. 


Gratulujacje za umieszczenie ogłoszenia z danymi Waszej strony internetowej w centrum miasta.


Bardzo mi się podoba to, że zainteresowaliście się ciemnymi stronami działalności burmistrza.


To co pokazujecie na stronie stowarzyszenia to tylko prawda, wiele rzeczy były wiadome, ale nikt nie chciał o nic pytać i wszystko pozostawało w sferze domysłów. Teraz mamy możliwość zapoznania się z uzyskanymi przez Was dokumentami, które mówią za siebie. Lokalne społeczeństwo jest zastraszane, a szczególnie ci, którzy mają odwagę się odezwać publicznie. Do niedawna myśleliśmy, że z gminą wygrać się nie da nawet w słusznej sprawie. Gratuluję.


List informacyjny z opinią internauty


Ktoś zaczął interesować się w końcu tym co interesuje ludzi i o co nikt nie ma odwagi się zapytać, bo to mała miejscowość.


Dzięki Wam zacząłem interesować się tym co dzieje się na sesjach rady gminy.


Wasza strona jest pomocna, skorzystałem z wiadomości dotyczących podziału nieruchomości i uniknięcia opłat - to naprawdę działa!


W mojej gminie jest podobnie jak w Czerniejewie, to już choroba cywilizacyjna - najwyższy czas na zmiany nie tylko u Was.


Dziękuję - teraz wiem więcej co dzieje się w naszej gminie.


Wasze stowarzyszenie otwiera ludziom oczy, pokazuje to czego nie można zobaczyć nie wchodząc w konflikt z lokalną władzą. Te chronione przez burmistrza informacje powinny być przecież dostępne dla wszystkich.  Wcześniej nie były, bo każdy kto chciał cokolwiek się dowiedzieć, stawał się wrogiem lokalnego "szefa".  Życzę dalszej odwagi.


Bardzo przepraszam. .. ale uważam, że postawione w ostatniej "ankiecie" pytanie, jest wprost debilne, wszelkie zaś anonimowe wypowiedzi pod "ankietą", uważam za bełkot i NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z TYM, KTO JEST OBECNIE BURMISTRZEM.

Proszę moją wypowiedź opublikować na swoim forum.
Jeżeli ktoś chce być traktowany poważnie, niech bierze odpowiedzialność za swoje słowa. Koniec kropka.

Szczepan Kropaczewski.


O celu Stowarzyszenia  (audio mp3 - kliknij)


O obawach Burmistrza Czerniejewa  (audio mp3 - kliknij)


O korespondencji Stowarzyszenia (audio mp3 - kliknij)


O możliwości współpracy Gminy Czerniejewo z naszym Stowarzyszeniem  (audio mp3 - kliknij) oraz  (pismo Burmistrza - kliknij)


Jak Burmistrz odbiera publikowane, mało popularne fakty ?

(audio mp3 - kliknij)

(audio mp3 - kliknij)